Kolajen Dükkanı, başkentimizde Ankara kolajen satış merkezi olarak kolajen peptid ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Başkent kolajen satış merkezi olma yolunda ilerlemek için ilk aşamada yalnızca çevrimiçi (online) olarak tüketicilere kolajen ürünleri satışı gerçekleştirilmektedir. İlerleyen süreçte eczaneler ve somut mağazacılık konusunda düşüncemiz olsa bile, uzun vadede bu işlemlerin planlandığını ifade etmek isteriz. Başkentin her noktasından bize ulaşan siparişler, saat 14.00’e kadar iletildiği takdirde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Böylece sizi bekletmeden mümkün olan en hızlı şekilde ürünlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Diğer taraftan, kullandığınız ürünlerle alakalı geri bildirimleriniz bizim için son derece önemlidir. Sahip olduğumuz bilgi ve birikimi geliştirebilmek adına, tüketici olarak ürünlerimizin sizde bıraktığı etkileri öğrenmek bizi mutlu edecektir. Sizden ricamız kullanım sonrasında mutlaka deneyimlerinizi bize iletiniz ve olumlu/olumsuz tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşınız. Böylelikle ürün kalitemizi artırmak adına bize ciddi bir katkı yapmış olacaksınız.

Kolajen Ulaştırılan Ankara İlçeleri

Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Pursaklar, Gölbaşı, Polatlı, Çubuk, Kahramankazan, Beypazarı, Haymana, Elmadağ, Akyurt, Şereflikoçhisar, Bala, Kızılcahamam, Nallıhan, Ayaş, Çamlıdere, Kalecik, Güdül ve Evren.

Ürünlerimiz ve/veya kolajen hakkında öğrenmek istediğiniz tüm hususlar hakkında bizimle telefon, e-mail ve canlı sohbet aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizi web sayfamız üzerinden inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce ürünlerimizin tanım sayfasında ürün bilgileri, ürünlerimizin içerikleri, kullanım detayları ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunlarla ilgili bilgiler her bir ürüne göre değiştiği için, incelemeyi ürün bazında yapmanız önerilmektedir. Son olarak satın almak istemeniz durumunda farklı ödeme seçenekleri ile web sayfamız üzerinden ya da telefondan anında sipariş verebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı, havale, EFT, kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz.