Ülkemizin üçüncü büyük şehri olan bu ilimizde İzmir kolajen satış merkezi olarak kaliteli kolajen peptid ürünleri satışı başlamıştır. İzmir kolajen satış merkezi gerekli yasal prosedürlere uygun olarak üretilmiş en iyi ürünleri mümkün olan en hızlı biçimde tüketicilere ulaştırmaktadır. Bundan böyle maksimum verim alabileceğiniz ürünlerimize hiçbir şekilde kargo ücreti vs. ödemeden ulaşma imkanı bulacaksınız. Üstelik sipariş işlemleri ile de uğraşmadan dilediğiniz kolajen peptid ürünü adresinize ulaştırılacaktır.

Ürün portföyümüzde yer alan ürünlerin içerisinde bulunan bileşenler ve bu bileşenlerin miktarları hakkında bilgileri öğrenmek isteyenler için ürünlerimiz kısmından bilgi alabilirsiniz. Farklı ürünlerle ilgili içerik miktarları değişiklik gösterdiğinden dolayı her bir ürünle ilgili özelliği ayrıca incelemeniz önerilmektedir. Ürünleri incelerken bunlara ek olarak kullanma talimatı, notlar ve diğer açıklamaları da tespit etme imkanınız bulunmaktadır.

Ürünlerimizi online olarak web sayfamız üzerinden satın alabileceğiniz gibi telefon aracılığıyla da sipariş geçebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile kendiniz için en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz gıda takviyeleri kategorisinde bulunduğundan yasal zorunluluktan dolayı taksitlendirme yapılamamaktadır. Bu sebeple kredi kartı ile ödemelerde tek çekim işlem yapılabilmektedir. Kredi kartının yanında havale/EFT ile de ödeme yapabilirsiniz. Buna ek olarak kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir husus hakkında bize hafta içi her gün 09.30 – 18.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.