Yakın zamanda kolajen satın alanlar anlatıyor biçiminde bir blog hazırlamayı planlamaktayız. Böylelikle işletme olarak bizim değil; kolajen satın alanlar anlatıyor isimli bloğumuzda bizzat tüketicilerin görüşlerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Hemen her yayında vurguladığımız üzere, birkaç satırda anlatılması mümkün olmayacak kadar mühim yararları bulunan kolajen peptid hakkında bizim anlattıklarımız bir kenarda durmalıdır. Buna ek olarak kullanıcıların deneyimleri nelerdir? Farklı insanlar ürünlerimizi kullandıklarında ne gibi sonuçlar elde ediyor? Bu ve benzeri bilgileri elde etmek en mühim amaçlarımızdan birisidir. Böylelikle sizlerden geri bildirim elde etmeyi ve ürünlerimizin kalitesini daha  da iyi hale getirmenin ya da kendimizi geliştirmenin yollarını arayacağız. Lütfen olumlu/olumsuz tüm geri bildirimlerinizi bizimle paylaşınız. Burada yalnızca birkaç cümle ile daha açıklama yapmak istiyoruz. Ürünlerimiz ve hatta bizim gibi gıda takviyesi olan ürünlerin tamamı unutmayınız ki birer mucize değildir. Bunlar vücudun gereksinim duyduğu besinleri hızlı ve kolay biçimde tüketmenizi sağlayan ürünlerdir. Kısacası ne demek istiyoruz? Beslenmemize dikkat etmeden, yüksek miktarda alkol ve sigara tüketerek, hiçbir şekilde spor yapmadan ve hareketsiz biçimde yaşama devam ediyorsak gıda takviyesi ürünleri size adeta bir sihirli değnek gibi dokunamaz. Sağlıklı yaşam için yukarıda anlatılanların tamamına dikkat etmeniz mühim bir konudur. Bunların tamamına dikkat etmek ve eksik olan gıdaları da takviye etmek mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Konuya bu şekilde yaklaşmanızı rica ediyoruz. Ek bilgi almak isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hangi Kolajeni Tercih Ettiler

Yapılan araştırmalarda görüldüğü üzere ülkemizde birçok insan kolajen hakkında yeterli bilgiye sahip değildir. Hangi kolajeni tercih ettiler diye merak edenler için somut verilerin bulunduğunu ifade etmek pek mümkün değildir. Bildiğiniz üzere üç farklı kaynaktan kolajen üretilmektedir. Bunlar balık, sığır ve tavuk’tur. En çok hangisinin tercih edildiği konusu tamamen kişisel gereksinime yönelik bir konudur. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kolajen tipleri farklı konularda ön plana çıkmaktadırlar. Buna ek olarak kullanıcı açısından bakıldığında sıvı, toz ve hap (kapsül) şeklinde ürünler bulunmaktadır. Kullanıcı deneyimi açısından bakıldığında kolajen satın alanlar anlatıyor köşemiz, konuyla alakalı daha geniş bilgi verecek olsa bile bize göre en yaygın sıvı ve toz formlar ön plana çıkmaktadır. Çünkü hap formların tüketimi birçok kişi için zorlu gelmektedir. Ayrıca günlük önerilen doz miktarı açısından bakıldığında da hap (kapsül) formlar içerisinde az miktarda ürün yer almaktadır ve bu da istenen verimi sağlamayacağından ötürü insanlar pek tercih etmemektedir. Çünkü oral yoldan, günlük ortalama 8 ile 10 gram civarı kolajen peptid tüketimi önerilmektedir ve hap ile çok mümkün olmayacaktır.

Nasıl Kullandılar

Kolajen peptid ürünlerini tüketiciler nasıl kullandılar? Farklı markalar farklı kullanım önerisi ile karşımıza çıkabilmektedir. Peki müşterilerimiz kolajeni nasıl kullandılar? Bizim önerimiz kati kurallar içermemekle birlikte gün içerisinde uygun gördüğünüz bir zaman diliminde bu ürünleri tercih etmenizdir. Ayrıca takip eden günlerde ürünlerimizi aynı saat dilimine yakın zamanlarda tercih etmenizi öneriyoruz ki yaklaşık olarak önceki doz üzerinden 24 saat geçmiş olsun. Bunun dışında aç ya da tok veyahut karışım önerisi konusunda tercihi tamamen size bırakmaktayız. Yine de bu bilgilerin hemen ardından şunu eklemek gerekiyor ki, Kolajen Dükkanı farklı markalara ait ürünlerin satışını yapabilmektedir. Bu sebeple ürün kullanım önerisi ve ürüne özel bilgiler için lütfen ilgili ürünle ilgili sayfayı inceleyiniz. Sonuçta farklı markaların önerileri değişkenlik gösterebildiğinden dolayı, en doğru bilgiyi bu şekilde alabilirsiniz. Ayrıca konuyla alakalı olarak e-mail, telefon ya da canlı destek üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Ne Gibi Faydalarını Gördüler

Kolajen satın alanlar anlatıyor konusu hakkında yapılan açıklamanın sonlarına gelirken ne gibi faydalarını gördüler hakkında birkaç cümle paylaşalım. Ne gibi faydalarını gördüler diye merak edenler için anlatılması gereken ilk husus insan vücudunun çok farklılıklar içerdiği ve bir kimsede görülen yararın bir başkasında görülmesi mümkün olmayabildiği gerçeğidir. Dolayısıyla da her bireyin vücudu farklı özellikler içermekte olduğundan dolayı, her daim önerimiz tüketicinin ürünleri kendinin deneyimlemesidir. Böylelikle deneyimler neticesinde somut tespitler elde edeceğinizden dolayı, kendinizin gözlemleriyle hareket etmeniz çok daha mantıklı olacaktır. Sonrasında ise gözlemlerinizi bizimle paylaşmanızı önemle rica ediyoruz. Bunu yaparken spor yapıp yapmama ve diğer konularla ilgili özet bilgi vermeniz, birçok kişinin deneyimlerini kıyaslaması adına yararlı olacaktır. Tüm bu anlatılanlardan hareketle ürünlerimizi gerçekten kullanmış kişilerin görüşlerini bekliyoruz. Konuyla alakalı olarak ürünlerimizi web sayfamızdan satın alanlar için yorumlarımız açıktır. Ürünlerimizi incelemek ve veya satın almak için web sayfamız üzerinden ya da telefon/e-posta aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir husus hakkında bize hafta içi her gün 09.30- 18.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.