Öncelikle Kolajen Dükkanını seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Hakkınızdaki bilgilerin gizli tutulması önemlidir, bunun için son derece özen gösteriyoruz. Bu nedenle bu gizlilik politikamızı web sitemizin çalışma şeklini ve kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını anlayabilmeniz için hazırladık.

Esasen gizlilik politikamız gayet açık: Siz gönüllü olarak vermediğiniz müddetçe, web sitemizde herhangi bir şekilde kişisel tanımlayıcı özel bilgi toplamıyoruz.

· Web sitemize girdiğiniz veya başka şekilde web sitemize verdiğiniz bilgiler (Kredi kartı bilgileri hariç ) saklanmaktadır. Sipariş verdiğiniz zaman, web sitemize kayıt olduğunuzda, bize e-mail gönderdiğinizde, bizi aradığınızda, çekilişlerimize katıldığınız zaman vermiş olduğunuz bilgileriniz toplanır.

· Web sitemizden alışveriş yaparken, üye olurken, iletişim formlarından veya e-bülten aracılığıyla vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler başka kişi, kurum veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

· Web sitemizde güvenliğiniz amacıyla gelişmiş teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcılarını kullanırız. Alışverişiniz esnasında ödeme ve kredi kart bilgileriniz, 128 Bit SSL protokolüyle şifrelenir; tamamen güvenli bir şekilde ve sitemize kaydedilmeden bankalara iletilir.

· Vermiş olduğunuz Kredi kartı bilgileri web sitemizce kaydedilmez ve saklanmaz.

· Sitemizde alanında dünyada en güvenilir teknolojilerden olan Rapid SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi kullanılmaktadır.