Kolajen Dükkanı – Müşteri Sadakat Programı

1 Nisan 2020 itibariyle, müşterilerimizle sürdürülebilir ilişki kurmak adına Kolajen Dükkanı Müşteri Sadakat Programını hayata geçiriyoruz. Bundan böyle tekrarlanan siparişlerinizde özel indirim oranları ile ürünlerimize sahip olacaksınız. Bu programın amacı düzenli olarak www.kolajendukkani.com  üzerinden sipariş veren müşterilerimize özel ayrıcalıklar sunmaktır. Bundan böyle tekrarlanan siparişlerde katlanan indirim oranları ile kolajen peptid içeren ürünlere sahip olmanın keyfini çıkaracaksınız. Programa ait tüm detayları aşağıda görebilirsiniz.

Kolajen Dükkanı Sadakat Programı Hakkında Detaylar

1-) Kolajen Dükkanı Müşteri Sadakat Programı Nasıl Çalışıyor?

Kolajen Dükkanı Müşteri Sadakat Programı 4 aşamadan meydana gelmektedir. Kısaca sürdürülebilir birliktelik kurmak adına, belirli sınırlar dahilinde sonraki her siparişinizde size özel indirimler tanımlamayı amaçlıyoruz. Bahsi geçen dört aşama aşağıda detaylı biçimde açıklanmıştır. Her sipariş sonrasında kazanılan indirimler, en erken bir sonraki siparişte kullanılabilir.

  • İlk sipariş sonrasında %3 (yüzde üç) oranında indirim,
  • İkinci sipariş sonrasında %5 (yüzde beş) oranında indirim,
  • Üçüncü sipariş sonrasında %7 (yüzde yedi) oranında indirim,
  • Dördüncü sipariş sonrasında %10 (yüzde on) oranında indirim şeklinde uygulanacaktır.

Beşinci ve sonraki siparişler için %10’luk indirim oranı sabit kalacaktır. Bu andan itibaren aynı üyelik üzerinden (mail adresi) gerçekleştirilen işlemlerde her siparişinizde sabit olarak yüzde 10 indirim alacaksınız. İndirim, sepetinizde otomatik olarak gerçekleşecektir. Sorun olması durumunda bizimle irtibat kurunuz.

2-) Sisteme Nasıl Kaydolabilirim?

Programa kaydolmak için web sayfamızdaki sisteme e-posta ile üye olmanız yeterlidir. Farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Unutmamanız gereken, bundan sonraki tüm siparişlerinizi aynı e-posta hesabınız üzerinden tanımlanan hesap üzerinden gerçekleştirmenizdir. Kullanıcı adı ya da şifrenizi unutmanız halinde https://www.kolajendukkani.com/benimhesabim/ üzerinden gerekli adımları takip ediniz. Sorun devam ederse hafta içi mesai saatleri içerisinde telefonla, ya da dilediğiniz zaman e-mail aracılığı ile bizimle irtibat kurunuz.

3-) İndirim Oranı Tüm Siparişlerde Geçerli Mi?

İndirim, kampanyalı ürünler hariç olmak üzere, aksi belirtilmediği sürece tüm siparişlerde geçerli olacaktır. Ancak özel kampanyalarda aksi yönde bir bilgi yer alıyorsa indirim geçerli olmayacaktır. Bu konuda indirim geçerli değilse ilgili kampanyada bu husus açıkça sizlerle paylaşılacaktır.

4-) Hangi Oranlarda İndirime Hak Kazanacağım?

Tekrarlanan siparişlerde artan oranlarda indirime hak kazanacaksınız. Yukarıda birinci maddede bu husus detaylıca açıklanmıştır. İndirim oranlarını aşağıda tekrar paylaşıyoruz.

  • İlk sipariş sonrasında %3 (yüzde üç) oranında indirim,
  • İkinci sipariş sonrasında %5 (yüzde beş) oranında indirim,
  • Üçüncü sipariş sonrasında %7 (yüzde yedi) oranında indirim,
  • Dördüncü sipariş sonrasında %10 (yüzde on) oranında indirim şeklinde uygulanacaktır.

5-) İndirimlerimden Başkaları Yararlanabilir Mi?

Bahsi geçen indirimler, Kolajen Dükkanı üyeliği üzerinden tanımlanmıştır. Burada e-postanız ile sisteme üyeliğiniz tanımlanmaktadır. Dolayısıyla yalnızca bu e-mail üyeliği üzerinden sipariş verildiğinde indirimler gerçekleşmektedir. Anlatılanlardan hareketle söz konusu indirim oranları kişiye özeldir ve başkaları ile paylaşılamaz.

6-) Birden Fazla Üyeliğim Var. İndirim Hepsinde Geçerli Olacak Mı?

Hayır. Sadakat programı e-posta üyeliği esaslı olduğundan dolayı, yalnızca aynı e-posta adresi üyeliği üzerinden sisteme girişlerde ve bu hesap üzerinden gerçekleştirilecek siparişlerde geçerlidir. Farklı bir hesap üzerinden sipariş söz konusu olursa, ilgili hesabın sağladığı kriterler belirleyici olacaktır. Kısacası yalnızca bir hesap üzerinden ilerlemeniz ve tüm siparişlerinizi buradan vermeniz önerilmektedir. Gerekiyorsa adres bilgilerinizi vs. değiştirebilirsiniz. Adres değişikliği gibi durumlarda üyenin herhangi bir kaybı olmayacaktır.

7-) Ürünü İade Etmem Durumunda Ne Olacak?

Siparişin iptal ya da iadesi durumunda kazanılan hak (sadece iade edilen ya da iptal edilen siparişteki) kaybolacaktır. Bu sebeple indirimden yararlanmanız için yasal iade süresi olan 14 günün geçmesi gerekiyor. Yani bugün sipariş verdiniz ve sonrasında 2. sipariş için aradan 14 gün geçmesi gerekiyor.

8-) Sisteme Eskiden Üyeliğim Var. Programa Dahil Olacak Mıyım?

Hayır, Kolajen Dükkanı Müşteri Sadakat Programı 1 Nisan 2020 itibariyle başlatılmıştır. Bu sebeple eğer üyeliğiniz var ise bu tarihten itibaren verilen siparişlerde ilgili koşulları sağlamanız gerekmektedir. Sistem altyapısı buna göre tasarlandığından dolayı, önceki siparişlerin dikkate alınması maalesef ki mümkün değildir. Yani bu tarihten sonra vereceğiniz ilk siparişten itibaren sisteme dahil olursunuz. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

9-) Adres ve Telefon Gibi Bilgilerim Değişti. İndirim Kazanımlarım Kaybolur Mu?

Hayır. Bu program e-posta üyeliği odaklı olacak şekilde kişiye özel koşullara tabi olduğundan dolayı, adres ve telefon gibi bilgilerin değişmesi kazanımlarınızı etkilemez. Böyle bir durumda herhangi bir kaybınız olmaz. Dikkat etmeniz gereken aynı e-posta üyeliği üzerinden sipariş vermek olmalıdır.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ya da soru, görüş ve önerileriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.