Ödeme ve Teslimat Koşulları

Ödeme

Ödemenizi Banka Havalesi / EFT yaparak şirketimiz banka hesaplarına yapabilirsiniz veya sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir nedenle sipariş iptali gerçekleştiği takdirde kredi kartınıza para iadesi 3(üç) iş günü içerisinde yapılır. Siparişi Havale/ EFT yöntemiyle ödediyseniz muhasebe birimimize eksiksiz bir şekilde hesap numarası iletmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Satın aldığınız ürünler siparişinizin onaylanması akabinde en geç 2 (iki) iş günü sonunda anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

Hafta içi saat 14:00’e kadar vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.

Cuma günü saat 14:00’dan sonra ve hafta sonu verilen tüm siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir. Tatil ve Bayram günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Not: Teslimat şartları yalnızca Türkiye sınırları içindeki satın almalarda geçerlidir.

İptal ve İade Koşulları

Almış olduğunuz ürünü herhangi bir nedenden ötürü iade etmek istemeniz halinde; ambalajını açmadan, zarar vermeden, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yasal süre olan on dört (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. Paketi açılmış, tahrip edilmiş, bozulmuş veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünü belirtilen süre içerisinde iade etmeden önce ürün fatura & sipariş numarasını ve iade nedenini belirterek info@kolajendukkani.com adresine e-post