Kolajen Dükkanı™

KURUMSAL

Kolajen Dükkanı™

Beslenme alışkanlarının ve ihtiyaçlarının değiştiği günümüz koşullarında başta cildiniz olmak üzere birçok organın sağlığını korumak ve gereksinim duyulan gıda takviyelerini kullanmanızı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, insan vücudu için sayısız yararı olan kolajeni en doğru şekilde size ulaştırmak en temel hedefimizdir.

Üretimden dağıtıma kadar bütün aşamalarda insan sağlığıyla ilgili tüm riskler tarafımızca dikkate alınmaktadır. Böylelikle doğru ürünler, doğru biçimde üretilmekte ve doğru şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bunu sadece bir işe odaklanarak yapabileceğimize inandığımızdan dolayı, tek işimiz online platformda sizin için en doğru kolajen ürünlerini üretmek ve pazarlamaktır.

Kolajen Dükkanı, Türkiye’nin en büyük online kolajen satıcısı olma hedefiyle çıktığı yolda kaliteden asla taviz vermemektedir. Kendimizin ve ailemizin kullanmadığı hiçbir ürünün satışını kesinlikle yapmamaktayız. Tüm ürünlerimiz, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ortaya konulan yasal prosedürlere uygun biçimde üretilmekte ve buna uygun şekilde satışları yapılmaktadır.

Son olarak faaliyetlerimizi gerçekleştirirken sadece satışa odaklanmıyoruz. Kolajenle ilgili olarak düzenli laboratuvar çalışmaları yapıyoruz. Bundan daha da önemlisi sizlerden gelen geri bildirimler neticesinde ürün kalitesini yükseltmek için azami çaba gösteriyoruz. Böylece zaten içinizde var olan güzelliğin dışa yansıması için sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimi sizlere aktarabileceğimize inanıyoruz. Bu durum ise bizi yalnızca kolajen satan bir yer olmanın dışında, sizlerin mutluluğu ile mutlu olan bir ekip haline getirmektedir. Birlikte çok daha güzeliz!