Son yıllarda ülkemizde birçok tüketici ve dolayısıyla da işletmenin ilgisini çektiğinden toptan kolajen satış konusunda faaliyete başladık. Toptan kolajen satış hakkında işletmeler için endüstriyel manada ürün tedariği dünyaca ünlü firmalardan olmak suretiyle tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Konuyla alakalı olarak perakende ürünlerimizin yanında birçok kolajen peptid üreticisi ve içeriğinde kolajen peptid bulunan diğer maddelerin üreticileri için toptan olarak kolajen satışı yapılmaktadır. Birçoğunuzun bildiği üzere kolajen yalnızca içilebilir/yenebilir bir madde değildir. Özellikle cilt ve deriye uygulanan kremler başta olmak üzere kozmetik sektörünün birçok alanında kullanılan bileşenlerden birisidir. Buna ek olarak içeriğinde farklı bileşenler olsa bile, söz konusu bileşenlerin yanında balık, sığır ve tavuk kolajeni içeren içecekler ya da yiyecekler üretilmektedir. Hal böyle olunca da geniş bir kullanım alanında söz etmek mümkündür. Tam da bu noktada kaliteli hammaddeye gereksinim duyan tüm üreticiler için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz tamamen sindirilebilir formdadır (ortalama 2.000 dalton civarı molekül ağırlığı). Web sayfamız perakende ürünlere yönelik olduğundan dolayı eğer ki toptan ürün tedarik etmek istiyorsanız bizimle telefon ya da e-mail aracılığı ile irtibat kurmanızı rica ediyoruz.

Kolajen Hammadde Tedarik Zinciri

İçinde bulunduğumuz dönemde tedarik ağı son derece mühimdir. Bu nedenle kolajen hammadde tedarik zinciri faaliyetlerimizi geliştirme kararı aldık. Kolajen hammadde tedarik zinciri ağımız sayesinde gereksinim duyan işletmeler için en kaliteli kolajeni mümkün olan en hızlı şekilde talep eden şirketlere ulaştırmaktayız. Maalesef ki ülkemizde kolajen peptid üretebilen herhangi bir şirket bulunmadığından dolayı, ürünlerin tamamı ithal edilmek durumundadır. Balık kolajenini Fransa’dan, sığır kolajenini ise Brezilya ve Arjantin’den tedarik ediyoruz. Satın alma araştırması sürecinde konuyla alakalı olarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Talep etmeniz halinde gereksinim duyduğunuz tüm bilgi ve belgeler ilgili ekip arkadaşlarımız tarafından sizinle paylaşılabilir.

Toz Kolajen Satan Yerler

Geride kalan birkaç yılda toz kolajen satan yerler neredeyse yok denecek kadar sınırlıydı ve tabiri caizse ürünlere ulaşmak çok zorluydu. Toz kolajen satan yerler arasında faaliyetlerine başlayan işletmemiz bu sorunları bertaraf etmek maksadı ile başladığı ticari faaliyetlerini her geçen gün geliştirme çabası içerisindedir. Böylelikle çok önemli faydaları olan ve tüketicinin her geçen gün daha yüksek düzeyde ilgi duymaya başladığı kolajen peptid ürünlerinin bulunabilirliğini artırmaya gayret ediyoruz. Yurt dışında ithal edilen ürünler olması münasebetiyle yüksek miktarda alım yapmayı düşünüyorsanız konuyla alakalı olarak tedarik işlemlerini planlı olarak yürütmenizi rica ediyoruz. Söz gelimi yüklü miktarda alım yapacaksanız ve stok durumu sınırlı ise planlama aşamasında bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Sonuçta sipariş, gümrük vb. gibi işlemler sebebiyle belirli bir süreye gereksinim duyulduğunu unutmamak gerekiyor.

Endüstriyel Kolajen Satış

İçeriğinde kolajen bulunan ürünlerin üretimini yapan irili ufaklı tüm kurumlara endüstriyel kolajen satış yapılmaktadır. Endüstriyel kolajen satış ile birçok işletme için artık hammaddeye ulaşmak çok daha kolay olacaktır. Ülkemize ithal ettiğimiz farklı içerikteki hammaddeler ile artık meydana getirilecek ve içeriğinde kolajen peptid muhteva eden tüm ürün gamıyla alakalı hammadde sizin için çok yakındadır. Bundan böyle gereksinim duyduğunuz ve ürün bileşenine eklemeyi planladığınız kolajenin yurt dışından siparişi ve gümrükleme süreçleri gibi uzun bekleme sürelerine maruz kalmayacaksınız. Farklı ürünlerle optimum ücretlerdeki ürünlerimizi satın almak için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. İlgili ekip üyelerimiz merak ettikleriniz ve siparişle ilgili tüm işlemler hakkında size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Kaliteli Kolajen Tedarik Ağı

En nihayetinde kaliteli kolajen tedarik ağı meydana getirmek temel hedefimizdir. Çünkü kaliteli kolajen tedarik ağı oluşturabilirsek, birçok firma için önemli bir zaman kaybını ortadan kaldırmış olacağız. Ayrıca tonlarca ürün yerine görece daha düşük miktarlarda ürün tedarik etmek isteyen işletmeler için önemli gümrük maliyetlerini de ortadan kaldırmış olacağız. Bildiğiniz üzere, düşük miktarda ürünü yurt dışından getirseniz önemli gümrük maliyetleri sizin için pek değişkenlik göstermeyecektir. Bu ise maliyetleri direkt olarak arttırır. Bir diğer alternatifte ise yüksek tonajlı ürün satın almış olsanız, bu kadar miktara ihtiyacınız olmadığı için gereksiz bir stok maliyeti ile karşı karşıya kalmış olacaksınız. Ayrıca tüm bunların yanında ürünlerin sipariş edilmesi, gümrük işlemleri, bu süreçler içerisindeki analizler, bakanlık onayı vs. derken ciddi bir zamana gereksinim duyacaksınız. Tüm bu anlatılan sebeplerle toptan kolajen satış konusunda faaliyetleri bulunan Kolajen Dükkanı, birçok konuda size profesyonel çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle irtibat haline geçebilirsiniz. 1996 yılında Koza Kimya markası ile başladığımız faaliyetlerimize ek olarak yatırım yaptığımız gıda sektöründe farklı alternatiflerle size profesyonel çözüm önerileri sunmaktan memnuniyet duyacağız.